Microsofti uus patent 23.03.2020 numbriga 060606
(google translate) “Inimkeha tegevust, mis on seotud kasutajale antud ülesandega, võib kasutada krüptovaluutasüsteemi kaevandamise protsessis. Server võib anda kasutaja seadmele ülesande, mis on serveriga kommunikatsiooniliselt ühendatud. Andur, mis on kommunikatsiooniliselt ühendatud kasutaja seadmega või koosneb sellest, võib tunda kasutaja keha aktiivsust. Andmeid keha aktiivsuse kohta võib genereerida kasutaja tajutud keha aktiivsuse põhjal. Kasutaja seadmega kommunikatiivselt ühendatud krüptovaluutasüsteem võib kontrollida, kas keha aktiivsuse andmed vastavad ühele või mitmele krüptovaluutasüsteemi seatud tingimusele, ja anda krüptovaluuta kasutajale, kelle keha aktiivsuse andmeid kontrollitakse.”
Ei ole saladus,et sellist kiipi hetkel luuakse koos vaktsiiniga.tegemist võib olla uue ajastu raha teenimis vôimalusega kui praegune rahandussüsteem kokku variseb,inflatsioon tuleb ja prinditud raha kaotab väärtuse.Billgatesi kiip millega saab raha endale toota tegevuse pealt(nt sulle ette määratud ülesanded,sportimine jne)maksta poes selle kiibiga jne.Samal ajal krüptot ise füüsiliselt kaevandades ehk “mida rohkem orjad seda rohkem teenid”.
Esiteks eeldab kogu “krüptomaailma” (Smart city programmid kogu maailmas millega on liitunud ka Tallinn)
viis G võrkude avamist,laiendamist mis on smart city alustala,et saaksime oma sokid ja beebimähkmed ka võrku lülitada.Tänaseks peaks enamusel üsna selge kahtlus olema tekkinud,et kelle kasudes see koroona tuli?
Event 201. Kes on loonud probleemi see pakub ka lahendusi.
Hirm ja vajadus uue revolutsioonilise tehnoloogia järgi on tehtud.Blokiahela firmad on valmis.
Kindlasti ei ole kôik nii mustvalge.On krüptovaluutasi mis ei teeni globalistide huve ning seda süsteemi saab tulevikus ka heal eesmärgil kasutada,inimeste ja looduse jaoks!Muidugi mitte kasutades viis geed looduses!
Ansip juba räuskab,et meil on koroona äppi vaja ja ilves on hakanud valitsust laimama sõnu valimata.HIRM on selle asja nimi,HIRM 😀
Ära ole see hirmul inimene kes ootab mingit päästerõngast,et keegi vôi miski olukorra päästab.Juba pidi uuenenud viirus levima,sügiseks on juba planeeritud teine laine sest hallo gripihooaeg algab ju 😀 Ükski äpp ei vältinud singapuris uut puhangut...
TERVE MÕISTUS päästab sind,tulevikus võib see olla defitsiit.investeeri endasse
Patendi link: VAJUTA SIIA
- Rauno
Miley Cyruse ja Briney Spearsi näitel ei aita kallis karusnahkne kasukas odavat väljanägemist varjata. Fotod: Internet
Karusloomakasvanduste peamised õigustajad on loomulikult kasvanduste omanikud, aga ka paradoksaalselt need, kes endile seda kasukat tegelikult lubada ei saa. Kasvanduste keelustamise vastu astub tihti just seesama „inimene tänavalt”, kelle kohta käivad read: „Miks ta kõnnib sonis hallis? Sest et karvamüts on kallis.”
Karusnahk on (iganenud) staatusesümbol, mille järele väike inimene salamisi ikka ihkab. Kui unistuse täitumist ähvardab takistus – sedapuhku loomakaitsja – hakkab inimene vastu, saamata aru, et aitab sellega üleval hoida jõhkrat äri, mis lisaks elavate olendite kaubastamisele ka keskkonda saastab.
Vaja on positiivseid eeskujusid
Ükskõik millisest terviseuuringust on mõjusam see, et näiteks Moby, Joaquin Phoenix, Woody Harrelson, James Cromwell ja paljud teised kuulsused vegan elustiili praktiseerivad ja vastavatest väärtustest avalikult kõnelevad. Hiljuti ostis Sam Simon (Hollywoodi mogul, Simpsonite kaasprodutsent jpm – K.B.) California kunagise suurima tšintšiljafarmi ja teatas pärast tehingu sõlmimist müüja jahmatuseks, et tema partneriks on PETA, ostetud 425 loomale otsitakse kodud ja farmi tegevus lõpetatakse jäädavalt. Lepingupunkti järgi ei tohi selles kohas enam kunagi farme pidada. „See on teie kuritarvitamise viimane ja vabaduse esimene päev”, ütles ta puuris kükitavatele väikestele õnnetutele, kes enese teadmata olid eluõiguse otsa komistanud. „Loomade päästmine on kallis hobi, millega hakkasin oma elu lõpul tegelema”, ütles Simon intervjuus Reutersile. Kas taoliste tegudeni jõudmiseks just vähki haigestuma peab nagu Simon, tasub järelemõtlemist. Igaüks ei saa ühtki farmi ära osta; tegelikult ei pea isegi tšintšiljat koju võtma ega ka iga kord annetama, sest inimeste võimalused on erinevad. Tuleb lihtsalt omamoodi „farm osta” ehk kategooriliselt vastu olla: jälgida, kes kuidas riigikogus hääletab ja teha omad järeldused ning neist tulenevaid valikuid põhjendada, tuleb järjepidevalt arvamust avaldada, tuleb jätta kasvõi karusnaha lõhnagagi tooted ostmata, tuleb valjuhäälselt uute farmide rajamist taunida. Kokkuvõttes – tuleb käituda vastutustundliku kodanikuna ehk siis teha vähimat, mida inimeselt üldse oodata saab.
Maailm on juba muutumas. Hiljutiste uudiste kohaselt on karusnahkade hinnad pidevas languses, sest Hiina karusnahaäri vaevleb raskustes just tänu inimeste suuremale haritusele ja loomakaitsjate tõhusale tööle. Üsna kummaline uudis sellest, kuidas püütakse müüa karusnahka kunstnaha pähe näitab, et meeled pöörduvad aeglaselt, ent kindlalt sellise maailmakorra poole, kus loomade ekspluateerimine ei ole enam reegel, vaid taunitav erand ja kapitalismi masinavärk püüab (loodetavasti vaid esialgu) nõudlust nahavabade toodete järele pettuse teel rahuldada.
Samal ajal kerkib Eestis Läänemaale Noarootsi valda mingi- ja rebasefarm. Farm valmib hoolimata sellest, et: 1) kohalikud on ehitusloa vaidlustanud; 2) farmile pole koostatud keskkonnamõjude hindamise akti; 3) see asub Natura kaitsealal; 4) Eesti Keskkonnaühenduste Koda on esitanud Tallinna halduskohtule kaebuse Keskkonnaameti otsusele, millega farmile luba anti. Põhimõtteliselt – kes saab farmipidajat keelata, kui tema tahab farmi pidada.
Ja seda hoolimata sellest, et käesoleval aastal andis üle tuhande inimese digiallkirju karusloomakasvanduste keelustamise eelnõu algatamise poolt, lisaks üle 9000 allkirja e-kirja teel ja käsitsi. Eesti elanikkonnast 59 % ei poolda (vastavalt Saar Polli uuringule – K.B.) metsloomade kasvatamist karusloomafarmides üksnes karusnaha saamise eesmärgil. Loodetavasti hakkab nõudlust peagi siingi reguleerima muutuv suhtumine ja sellest lähtuv maailmaturg.
0 comments:
Post a Comment