30 võimsaimat fotot, mis kunagi pildistatud!
↑ Nälgiv laps ja misjonär.
Üks pilt on väärt tuhat sõna, aga mitte kõik pildid pole ühtemoodi võrdsed. Alljärgnevad pildid on tõeliselt haaravad ja unustamatud, sest need kajastavad erinevaid inimloomuse külgi – kujutades tänapäeva inimeste halvimaid ja parimaid hetki.
Hoiatuseks olgu öeldud, et mõned fotod võivad vaatajat šokeerida, mõned jälle täidavad vaataja südame siira rõõmuga. Aga see on nii just sellepärast, et need fotod peegeldavad tänapäeva inimkogemuse ja maailmasündmuste parimaid, aga samas ka halvimaid külgi. Need fotod kajastavad enamasti meie tänapäevast ühiskonda – meie kannatusi ja meie võite, meie visadust ja meie ebaõnnestumisi, meie kaastunnet ja meie viha, meie intelligentsust ja meie rumalust…
Mõned alljärgnevatest fotodest võivad avaldada osadele vaatajatele suuremat mõju kui teistele. Kuid loodetavasti tuletab nende piltide vaatamine meile meelde, et maailmas võiks alati olla veel rohkem armastust, sallivust, kaastunnet ja üksteise mõistmist!
Auschwitzi gaasikambri sein
Südamekirurg pärast 23-tunni pikkust (edukat) südame siirdamist. Tema abiline magab nurgas.
Isa ja poeg (1949 vs 2009
Diego Frazão Torquato, 12-aastane
brasiillane, mängimas viiulit oma õpetaja matustel. Õpetaja aitas poisil muusika kaudu vaesusest ja vägivallast natukesekspõgeneeda.
Vene sõdur mängimas mahajäetud klaverit 1994.aastal Tšetšeenias.
Noormehele teatati just, et tema vend on tapetud.
Kristlased kaitsmas moslemite palvetamist 2011.aastal Kairos toimunud ülestõusudeajal
Tuletõrjuja jootmas koaalat Austraalia osariiki Victoriat laastanud hävitava metsatulekahju ajal 2009.aastal
Terri Gurrola taaskohtumine oma tütrega pärast 7 kuu pikkust teenistust Iraagis.
India kodutud ootamas tasuta sööki Eid al-Fitr’i püha ajal New Delhis asuva mošee ees.
Koer nimega Zanjeer päästis tuhandeid elusid Mumbais toimunud sariplahvatuste käigus 1993.aasta märtsis. Koer avastas rohkem kui 3,329 kg RDX lõhkeainet, 600 detonaatorit, 249 käsigranaati ja 6406 laskemoona padrunit. Ta maeti täielike auavalduste saatel 2000.aastal.
Mees kukkumas alla Maailma Kaubanduskeskuse Põhjatornist 11.septembril 2001.aasal
Alkohoolikust isa oma pojaga.
Kallistav paar kokku varisenud tehase rusudes.
Kallistav paar kokku varisenud tehase rusudes.
,
Päikeseloeng marsil
5-aastane mustlaspoiss aastavahetusel 2006.aastal Lõuna-Prantsusmaal Perpignan’i linna St. Jacques’i mustlaste kogukonnas. St. Jacques’s on see väga tavaline, et väikesed poisid suitsetavad.
29-aastane Hhaing The Yu hoidmas kätt näo ees, samal ajal kui vihma sajab tema laastatud kodu varemetele Birma endise pealinna Yangoni (praeguse Rangooni) lähistel. 2008.aasta mais rüüstas võimas tsüklon Nargis Birma lõunaosa, jättes koduta üle miljoni inimese ning nõudes üle 100 000 elu.
Koer nimega Leao istub juba teist päeva järjest oma peremehe haual, kes suri 2011.aastal Rio de Janiero lähedal toimunud katastroofilistes maalihetes.
„Oota mind ka, issi!“ Foto on tehtud 1.oktoobril 1940.aastal New Westminsteri linnas Kanadas Claude P. Dettloffi poolt.
Eakas vene rahvusest II maailmasõja veteran on lõpuks ometi üles leidnud tanki, milles möödusid kõik tema sõjaaastad – tank seisab monumendina ühes väikeses vene linnakeses.
Vits on vilets oksake – armastuses peitub jõud.
Naine istumas ulatusliku maavärina ja sellele järgnenud tsunami poolt tekitatud purustuste keskel Põhja-Jaapani linnas Natoris 2011.aasta märtsis.
Katoliiklasest naise ja tema protestandist abikaasa hauad Hollandis 1888.aastal.
Greg Cook kallistamas oma koera Cocot. Mees leidis koera oma hävinenud kodust Alabamas pärast 2012.aasta märtsi tornaadot.
Kondoomi kasutamise õpetus Papuas asuva Jayapura linna turul 2009.aastal.
Vene sõdurid valmistumas Kurski lahinguks 1943.aasta juulis.
2011.aastal India linna Cuttacki laastanud ulatuslike üleujutuste ajal päästis kangelaslik külaelanik mitmeid hulkuvaid kasse, kandes nad veest välja oma pea peale asetatud korvis.
Afgaani mees pakkumas sõduritele teed.
Mõned lapsevanemad, kes on nüüd tõenäoliselt juba 70.eluaastates, otsivad siiani oma kadunud last.p
Estonian Anonymous
0 comments:
Post a Comment