Legendaarne kulturist Dorian Yates rääkis hiljuti saates “London real”, et tema hea vormi saladuseks on olnud hoidumine fluoriidist. Nimelt mõjutab tema arvates fluoriid meie kahe ajupoolkera vahel paiknevat käbinääret, mille mittetäielik talitus võib kaasa tuua rohkelt probleeme vaimule ja kehale.
Dorian Yates on kulturismimaailmas tuntud oma ainulaadse lähenemise poolest tervisele ja treeningule, kuna ta on öelnud, et “tal puudub selliseks spordiks geneetiline eelsoodumus”. Sellest hoolimata on ta olnud väga edukas, võites lisaks paljudele teistele tiitlitele Mr. Olümpia tiitli kuus korda järjest aastatel 1991–1996.
Yates andis intervjuu, kus hoiatas fluoriidi eest kraanivees, lisades, et ta ei joonud ise mitte kunagi fluoriidiga rikastatud kraanivett ega kasutanud seda söögi tegemisel ning see oli üks põhjustest, mis võimaldas tal saavutada füüsilise tippvormi ja võita kõik need tiitlid mitmeid aastaid järjest.
Eriti oluliseks seejuures peab ta käbinääret, mis asub kahe ajupoolkera vahel. Doriani sõnul on fluoriiditarbimise ja käbinäärme toimimise vahel seos. Ta tõi välja, et 1997. aastal avaldatud uurimuses, mis on üleval ka fluoridealert.org veebilehel, kirjeldab Briti teadlane Jennifer Luke, et käbinäärmest on leitud uskumatult kõrge tase ladestunud fluoriidi.
Kuigi väidetavalt ei ole veel tõestatud, et fluoriidi ladestumine käbinäärmesse häirib selle funktsiooni, näitasid esmased loomkatsed, et fluoriid vähendab melatoniini kogust ning toob sellega kaasa varasema puberteedi (tänapäeval algab tõepoolest aina suuremal arvul lastel puberteediiga väga vara). Melatoniini taset kehas reguleeribki aga just käbinääre ning seda mõjutab ka magamisele kulutatud aeg. Seega, kui uneaega napib, jääb kehas samuti melatoniini vajaka. See omakorda võib kaasa tuua erinevaid tervisehäireid.
Leitud on ka, et käbinäärme lubjastumine on suure tõenäosusega seotud suurenenud naatriumfluoriidi tarbimisega – seda leidub kraanivees, ning ka suures hulgas erinevates toitudes ja tees. Samuti on fluoriidiga rikastatud enamus hambapastasid.
Lisaks sellele, et kraanivee tarbimisest hoidumine aitas Dorian Yatesil kaasa tema suurepärase füüsilise vormi saavutamisele, tõi ta välja ka vaimse aspekti. Juba loodusteadlane René Descartes on 16. sajandil öelnud, et käbinääre on “hinge koht”. On öeldud, et see on kese, mis kannab elu koodi ning seda on ka nimetatud kolmandaks silmaks, kuna käbinääre on valgustundlik.
Käbinääret seostatakse palju teadlikkuse ja vaimsusega, ja põhimõtteliselt võimega näha üle ja läbi sellest jamast, mida sunnib meile peale võltsreaalsus ja selle loonud riigiaparaat.
Nii et kui see nääre, mis võimaldab meil teed rajada vaimsusele ja teadlikkusele, on hoopis lubjastunud kraaniveest pärineva naatriumfluoriidiga, siis ei ole sellel mitte ainult mõju sinu füüsilisele tervisele, vaid ka vaimsele teadvelolekule. See võib olla ka põhjuseks, miks natsid Teise maailmasõja ajal olid esimesed, kes lisasid fluoriidi joogiveele vangilaagrites, et poliitvangid püsiksid kuulekad ja järeleandlikud. See ei ole konspiratsiooniteooria, vaid hästi dokumenteeritud fakt, mida on kirjutatud paljudes tunnustatud raamatutes holokausti kohta.
Dorian Yatesi arvates on teatud väikesel huvigrupil, kes kontrollib maailma ja seda, mida me peame reaalsuseks, ühine eesmärk käbinäärme toimimine inimeste kehas peatada. Nad teavad, et see on nagu meie antenn, mis aitab meil ühendust leida õige reaalsusega. Fluoriid on mürk nii sinu kehale kui ka takistab sul kontakti saada oma kõrgema minaga.
Fluoriidisisaldus Eestis kasutatavas joogivees on piirkonniti väga erinev. Pinnavett joogiveena kasutavates linnades (Narva, enamik Tallinna piirkondi) on joogivee fluoriidisisaldus väga väike (~0,1–0,3 mg/l). Lõuna-Eestis on levinud fluoriidivaene põhjavesi. Fluoriidirikas vesi on levinud esmajoones Lääne- ja Kesk-Eestis. Oma joogivee fluoriidisisalduse saad teada kohalikult veekäitlejalt. Vaata ka kaarti. (Allikas: www.sm.ee)
0 comments:
Post a Comment